Formani | LBT19200PA | Deurgreep | PVD mat goud
Formani LBT19200PA Deurgreep diam.19mm L=200-300mm inclusief paarsgewijze bevestiging PVD mat goud
Product informatie
- Code: 1802G1902003IM
- Finish: PVD mat goud
- UNIT: Paar
- Collectie: BASICS
- Designer: Formani
- EAN code: 8718009430743
- Totale lengte greep: 300mm
- Afstand boorgaten: 200mm
- Diepte: 55mm
- Dikte greep: 19mm