Formani | LBT32300PA | Deurgreep | mat roestvast staal
Product informatie
- Code: 1802G3203003
- Finish: mat roestvast staal
- UNIT: Paar
- Collectie: BASICS
- Designer: Formani
- EAN code: 8718009097144
- Totale lengte greep: 300mm
- Afstand boorgaten: 200mm
- Diepte: 55mm
- Dikte greep: 19mm